Marzysz o własnym lokum, które zachwyca swoim stylem i funkcjonalnością? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – urządzone mieszkanie pokazowe nr. 26, dostępne od zaraz na Osiedlu Podgórska 12 w Toruniu. 

Przytulny wystrój i najwyższa jakość

To mieszkanie, w którym każdy poczuje się jak w domu. Jego wnętrze to harmonia bieli, szarości, oraz delikatnych akcentów drewna z nutą złota, co nadaje mu niepowtarzalny urok i styl. Każdy detal został starannie przemyślany i wykonany z największą dbałością o estetykę i funkcjonalność. Jest to miejsce, które zachwyca swoją elegancją i przytulnością już od pierwszego wejrzenia.

Gotowe do zamieszkania

Na Osiedlu Podgórska w Toruniu pozostało już tylko 9 dostępnych mieszkań, lecz tylko jedno w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania! Dzięki temu, od razu po przekroczeniu progu możesz poczuć się jak w domu. Nie musisz martwić się o urządzanie kuchni, łazienki, sypialni czy salonu – wszystko czeka na Ciebie, abyś mógł rozpocząć nowy rozdział w komfortowych warunkach.

Antresola – elastyczność i dostosowanie do Twoich potrzeb

Dostosuj antresolę do swoich potrzeb! Dodatkowa sypialnia, biuro, a może domowa siłownia? Antresola to dodatkowa przestrzeń, którą można zaaranżować na wiele różnych sposobów – wybór należy do Ciebie. To elastyczne podejście do aranżacji wnętrza pozwala dostosować mieszkanie do Twojego stylu życia.

Jeśli chcesz poznać to wyjątkowe mieszkanie pokazowe bliżej, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym już dziś! Nie przegap okazji, by zamieszkać w miejscu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania i stanie się idealnym domem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami! 

👉 Autor zdjęć – Dronova – fotografia nieruchomości

Masz pytania? Skontaktuj się!

Jesteś zainteresowany?

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej na wskazany numer telefonu oraz mail, na temat produktów oferowanych przez PRES Stefan Burdach sp.k. Jestem świadomy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
wyślij